Reklamní předměty

Reklamní katalogy online:


Katalog reklamních propisek PenMasterl
Katalog reklamních předmětů giftMaster


Dodáváme reklamní a dárkové předměty včetně potisku


Tamponový tisk


Tamponová tisková technika se vyvinula z tiskové techniky, používané ve švýcarském hodinářském průmyslu k potiskování hodinových ciferníku ručními želatinovými tampony. Tamponový tisk je nepřímá metoda tisku z hloubky, při které se pomocí speciální planžety plní fotochemicky vyleptané ploché klišé. Tampon je vyroben ze směsi silikonového kaučuku, silikonového oleje a dalších plnidel, proto je tamponové technologie užíváno převážně u oblých předmětů jako např. tužky, zapalovače, sportovní nářadí, kosmetické flakony, hodiny, fotografické přístroje, hudební nosiče, klávesnice, keramika, sklo, nábytkové kování a jiné reklamní a průmyslové výrobky, které je nutno dodávat s potiskem.
Naše firma nabízí tamponový potisk na jednobarevných a dvoubarevných strojích PAD-PRINTER. Barvy namícháme dle přání zákazníka v barevné škále PANTONE.
V tamponovém tisku a v tisku všeobecně je mnoho pro a  proti, proto se snažíme našim zákazníkům poradit jakou technologií tisku je možné jejich výrobek nebo reklamní předmět, který si vybrali, potisknout. Vzhledem k mnoha variantám tisku, ceny tisku a předmětů kalkulujeme na požádání zákazníka. Pro lepší představivost zákazníka na vyžádání připravíme korekturu na papíře nebo emailem v provedení 1:1, nebo připravíme nátisky na  předmět, který si vybral.

 

Sítotisk


Je velká škála předmětů které se dají tisknout sítotiskem. Např: trička, čepice, čelenky, PE tašky nebo plátěné tašky, růné batohy a kabelky, ledvinky, samolepy, adhézní samolepy, spisové desky, vypalovací obtisky na hrnky-talíře-popelníky a jiné.

Gravírování  CO Laserem 

Pískování

Pískovat lze prakticky do všech materiálů jako je sklo, keramika dřevo plasty s vyjímkou pružných materiálů.