O nás

 


Historie naší firmy sahá do roku 1990, kdy vzniklo obchodní sdružení. Už od počátku bylo hlavním sortimentem papírenské zboží, které bylo doplněno o barvy, linolea a drogistický sortiment. 

31.12.1992 byla založena současná společnost s ručením omezeným. V následujícím roce jsme si k pronajatým prostorám na okraji města, ještě pronajali malou prodejnu u náměsti. Zde jsme setrvali do roku 1997. V té domě jsme zakoupili objekt na náměstí, zrekonstruovali a vytvořili nové a větší vlastní prodejní prostory. Také jsme opustili prostory na periferii a sídlo firmy přesunuli do vlastních prostor. Okolnosti nám napomohly v dalším rozšiřování firmy a v létě 1999 jsme si pronajali prodejnu, kde bylo papírnictví dlouhá léta a majiteté už ho nechtěli dále provozovat. 

Tímto krokem jsme se stali hlavními prodejci papírenského sortimentu v Rakovníku. 

V průběhu času jsme maloobchodní prodej rozšířili o výrobu reklamy. Nejdříve jsme začali vyrábět razítka a vizitky, dělali potisk malých reklamních předmětů tamponovým tiskem a horkou ražbou.  S měnícími se technologiemi a požadavky trhu se naše nabídka rozšířila o výrobu velkoplošné reklamy  (bannery, plakáty, cedule), gravírování laserem (řezaná reklamní písmena, výroba reklamních stojanů) a prodej textilu včetně reklamního potisku.  

V současné době máme dvě prodejny papírnictví na náměstí v Rakovníku a výrobu reklamy. Naši nabídku stále rozšiřujeme a snažíme se přání našich zákazníků v plné míře uspokojit.  

Spokojenost zákazníků a našich zaměstnanců, rodinná atmosféra a osobní přístup, to bylo hlavním cílem zakladatelů firmy, manželů Jaroslavy a Antonína  Egermajerových. 

V roce 2005 jsem se stala společníkem firmy a postupně na mě rodiče přenesly zodpovědnost za chod a prosperitu firmy.

Tímto jím děkuji za důvěru, kterou mi dali a udělám vše, abych jejich obchodní vize naplnila. 

Jsem velice ráda, že na této cestě je mi oporou a velkou pomocí můj manžel Petr. Samozřejmě také děkuji všem našim zaměstnancům a kolegům, kteří s ochotou a úsměvem plní přání zákazníků. 
 
 
 
 
 


Ing. Jana Klímová